Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Rate this post

Bölgesel ekonomiler kötü durumda, nakliye olanakları zayıf, şirketler ve fabrikalar atıl ve ulaşım ağı bakımsızlıktan dökülüyor. Bu kötü gidişata son verecek olan sensin. 2D tren simülatörünü hemen indir ve makinist olarak treninin kokpitine geç.

Train Simulator oyununda, tarım ürünlerinden inşaat malzemelerine, hammaddelere ve ağır sanayi mallarına kadar her türlü yükü yerine ulaştır. Bu demiryolu simülasyonunda demiryolu şirketi yöneticileriyle birlikte çalışacak, istasyonlar arasındaki bağlantıları geliştirecek ve tüm bölgelerin ekonomik durumunu düzelteceksin.

Elinin altında muazzam bir tren filosu var. Tüm trenler gerçeğine uygun olarak tasarlandı. Alelade bir dizel lokomotif ile başlıyorsun. Nakliye kontratlarıyla gelir elde edip yedek parça ve ekipman alıyorsun. Zorlu nakliye işlerinin altından kalkmak için tren bileşenlerini modifiye ediyor, daha fazla para kazanıyorsun. Ve nihayet yatırımların meyvesini veriyor ve 20. yüzyılın en güçlü lokomotifleri de dahil koskoca bir filoya sahip oluyorsun.

Bu sırada çöller, şehir geçişleri, ormanlar, bataklıklar, dağlık alanlar ve daha pek çok yerde önüne çıkan altyapı sorunlarını da çözmen gerekiyor.

Bu demiryolu simülasyonunda saatlerini geçireceksin. Neden mi:

– Gelişmiş tren yönetim sistemi
– Ayrıntılı yükseltme sistemi
– Pek çok zorlu görev
– Muazzam genişlikte oyun dünyası
– Gerçek bir tren simülasyon oynanışı
– Göz alıcı 2D grafikler ve harika ses efektleri
– Dinamik hava şartları

Train Simulator oyununu hemen ücretsiz indir ve gerçekçi bir simülasyonun keyfini çıkarmaya başla. Kontratlar imzala, vagonları yükle, varış noktanı seç, motoru çalıştır ve yola koyul!

========================
AZUR GAMES TOPLULUĞU:
========================
Facebook: https://www.facebook.com/AzurGamesOfficial
Instagram: https://www.instagram.com/azur_games
YouTube: https://www.youtube.com/AzurInteractiveGames

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir