Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Rate this post

Reface, en çok oy alan, eğlenceli fotoğraflar ve videolar ile yüzleri değiştiren bir uygulamadır.
Lafı fazla uzatmadan konuya girelim; Reface , 2020 Google Play Kullanıcılarının Tercihi Ödüllerine aday gösterildi – https://play.google.com/store/apps/editorial_collection/promotion_topic_bestof2020_uv_hub?hl=en_US&gl=US.
Uygulamamız,gelişmiş kamera özellikleri ile komik bir yüz montajlama uygulaması olarak dünya çapında tanınmaktadır. Günlük mizah, komik videolar, GIF'ler, fotoğraflar, memler, filtreler ve efektler sağlar. Fotoğraf kabini uygulamalarından biri değil; bir fotoğraf editörü ve mem yaratıcısıdır. Komik bir fotomontaj oluşturucu ve komik filtrelere sahip GIF düzenleyici olarak bilinsek de bundan çok daha fazlasıyız! Birkaç basit adımda fotoğrafını canlandırabilir veya videonu düzenleyebilirsin. Gerçekçi, esprili videolar ve GIF'ler yapın ayrıca fotoğraf düzenleyicimizin yardımıyla da tek bir selfie ile bir fotoğrafı nasıl canlandıracağını öğren. Ünlü birisine benzeyebilir, kendinizi bir mem'e yerleştirebilir, hatta AI teknolojimizin yardımıyla cinsiyetini değişikliği bile yapabilirsin.

Dur bir dakika, yüz değiştirme tam olarak nedir?
Teknolojimiz sayesinde, selfielerinin ürkütücü derecede gerçekçi bir şekilde inandırıcı yüz ifadeleri ile gerçekten size benzeyen hareketlerle başka bir görüntü ile eşleştirilirsin,Sadece fotoğrafları kesip yapıştırmıyor, aynı zamanda yüzleri de değiştiriyoruz. Kendinizi eski filmlerde, viral videolarda ve daha fazlasında görmek için yüz değiştiricimizi kullan. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Sana söylersek, seni öldürmek zorunda kalırız! O kadar da gizli değil tabiki; Sadece sonuçların kesinlikle şaşırtıcı olduğunu bilin. Değiştirme sihrini çalıştırmak yüz düzenleyicimizin sadece birkaç dakikasını alıyor.

""Arkadaşlarınıza ve ailenize sıradışı GIF'ler göstermek istiyorsanız, bu programı bir deneyin. Sizinle aralarına mesafe koyarlarsa bundan biz sorumlu değiliz."" – Mashable

Kendi üzerinde dene!
Gerçek, olmasını istediğin herhangi bir şey olabilir. Yüzünü en sevdiğin süper kahramana, TV yıldızına, ünlüye, sanatçıya, resimlere veya GİF'e yapıştır ve arkadaşlarınla uğraşmak için sosyal medyada paylaş.Gözlerine inanamayacaklar ama fotoğraflar bu kadar gerçekçi göründüğünden dolayı inanmak zorunda kalacaklar! Cinsiyetini değiştir, yüz şeklini değiştirmeyi de dene, fotoğraflarını kırp, evcil hayvanını veya en sevdiğin ünlüyü ekle ve son teknoloji yüz değiştiricimizle gelişmiş sihir yap.Bir çizgi filmin parçası olabilir, arka planda kar olan bir jakuzide uzanabilir ve çok daha fazlasını da yapabilirsin. Boş zamanın olduğunda yaratıcılığını bütün dünyayla paylaş ve videolar-fotoşoplar ile herkesin aklını başından al. Daha önce böyle bir düzenleme uygulaması görmedin!

Reface ile yapabileceklerin:
– Muhteşem teknolojimizi kullanarak yüzünü ünlülerle veya film karakterleriyle değiştirebilirsin.
– Canlı olarak yüz ve cinsiyet değişimleri yapabilirsin.
– Harika kliplerini veya komik memlerini sosyal medyada paylaşabilirsin.
– Her gün yayınlanan yeni videolar ve GİFlerle eğlenebilirsin.
– Görüntüleri canlandırmak, onları konuşturmak ve şarkı söyletmek için fotoğraf animatörünü kullanabilir ve bunları dünyayla paylaşabilirsin.
– Birkaç düğmeye bas, bir filtre uygula ve işte, görünüşün tamamen değiştirdin

100'den fazla ülkede en iyi ilk 5 arasında olan uygulama
Reface, 100'den fazla ülkede önde gelen faceswap uygulaması olarak tanınmaktadır.

Herhangi bir sorun, sorunun veya işbirliği talebin olması durumunda bizimle hi@Reface.app adresinden iletişime geçebilirsin.

Şartlar ve Koşullar: https://Reface.app/terms/
Gizlilik Politikası: https://Reface.app/privacy-policy/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir