Pocket Land MOD APK (Unlimited Currency) v0.40.0

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Tek bir parmak kontrolüyle mahsul toplayıp satabileceğiniz, karakterinizi geliştirebileceğiniz ve bir profesyonel gibi hasat yapabileceğiniz çiftçilik eğlencesiyle dolu bir dünyayı keşfetmeye hazır olun.

Pocket Land'de küçük bir araziyi ekip biçerek başlayacaksınız, ancak ilerledikçe kendi cennet adanızı yaratmanıza yardımcı olacak yeni ve heyecan verici özellikler keşfedeceksiniz. Lezzetli ve taze ürünlerinize bayılacak müşterilerinizin siparişlerini yerine getireceksiniz. Sürekli olarak büyüyecekleri için ekinlerinize göz kulak olun ve sağlıklı ve başarılı olduklarından emin olmanız gerekecek.

Oyunda ilerledikçe meyve ve sebzeleri daha hızlı toplamanıza yardımcı olacak sevimli evcil hayvanları keşfedeceksiniz. Ve yeni seviyelere ulaştıkça, özel tarifler üretmek ve çiftliğinizi daha da büyütmek için yeni binalar keşfedeceksiniz. Hatta karakter becerilerinizi geliştirebilir ve ilerledikçe özel ödülleri keşfedebilirsiniz!

Basit, bağımlılık yaratan ve yukarıdan aşağıya rahatlatıcı oynanışıyla Pocket Land, kaçmak ve gevşemek için mükemmel bir oyundur. Hasat yapmanın keyfini keşfedin ve sevimli evcil hayvan arkadaşlarınızla birlikte hasat etmek için güzel manzaralar ve çeşitli mahsullerle tamamlanan kendi ada kaçamağınızı yaratın.

Ancak hepsi bu kadar değil – Pocket Land'i oynaması tamamen ücretsizdir, böylece tek kuruş harcamadan çiftçiliğin keyfini keşfedebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir