Minecraft 1.19.10 İndir APK Güncel 2022**

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

4/5 - (1 vote)

Minecraft 1.19.10 İndir APK

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Minecraft 1.19.10 İndir APK Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10’da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.

minecraft 1.19.10 indir

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:
Market – Marketteki en yeni topluluk eserlerini keşfedin! Sevdiğiniz oluşturucuların eşsiz harita, dış görünüş ve doku paketlerini alın.

minecraft 1.19.10 i̇ndir apk cepde

Eğik çizgi komutları – Oyunda ince ayarlar yapın: Hediyeler verebilir, yaratıkları çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

minecraft 1.19 10 apk
minecraft 1.19 10 apk indir

minecraft 1.19.10 i̇ndir apk dayı

Eklentiler – Ücretsiz Eklentilerle deneyiminizi daha da kişiselleştirin! Teknolojiye eğilimliyseniz, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veri temelli davranışları değiştirebilirsiniz.

minecraft 1.19.10 android oyun club

ÇOK OYUNCULU
Realms – Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz Realms üzerinde, platformlar arasında dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde 10 arkadaşa kadar birlikte oynayın. Uygulama içinde ücretisz 30 günlük denemeden yararlanın.

minecraft 1.19 10 apk uptodown

Çok oyunculu – Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabı ile 4 arkadaşa kadar birlikte oynayın.
Sunucular – Ücretsiz, büyük, çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce oyuncu ile birlikte oynayın! Topluluğun yönetimindeki dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir