Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Drift CarX Racing, oynayabileceğiniz ve sürüş becerilerinizi dünya çapında 8 milyar insana gösterebileceğiniz bir Drift Yarışı Oyunudur. Kendi arabanızı toplayın, yapın ve ayarlayın ve yarışa katılın.

Sen zaten en iyi araba yarışçısısın. Her gün değişen çeşitli parkurlar, mücadelenizi hararetlendirecek. Drift bölgelerinde mükemmel sürüş tutkunuz sizi şimdiye kadarki en iyi sürücü yapıyor.

■ Kendi Yarışlarınız İçin Araba Özelleştirme
Kendi şık yarış arabanızı yapmak için en iyi hız için çerçeveler ve motorlar, drift için lastikler, dengeli sürüş için tekerlekler alın. Kendi özel arabanızı üretin ve yarışa hazırlanın.

■ Drift'te gerilim
Hazırsanız hemen yarışa katılın. Yarışların başından aklınızı kaybetmeyin. Tüm karar anları ve drift zamanlaması, yarışta kilit noktalardır.

■ Yarış
Racing Park, Egypt, Speed Way, Rota Island ve benzeri pistlerde çeşitli drift bölgeleri mevcuttur. Yarış becerilerinizi sergilemek için mükemmel bir fırsat. En iyi yarış için arabanızı ve sürüş becerilerinizi yükseltin. Kimsenin arabanıza yetişememesi için yarış sırasında uzağa sürükleyin ve hızlanın.

■ Benzersiz Araba
Drift Yarış Arabaları yalnızca yarış için mevcuttur. Garajınızda farklı çerçeveler, renkler ve ayar tarzı arabalar toplayın. Garajınızı dünyanın her yerindeki en iyi yarış arabalarıyla doldurun.

■ Oyun Modu
Küresel yarışçılarla yarışta yarışın, para kazanın ve arabayı yükseltin. Drift Racing'de Ralli Modu ve Yarış Modu bulunmaktadır. Dünyanın en iyi yarışması için Yarış Moduna Meydan Oku.

Resmi Forum
– Facebook : https://www.facebook.com/GamepubGlo/

Sorular
– E-posta : cs@gamepub.co.kr
– Telefon : +82-1666-7198

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir