Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Rate this post

Vattsun APK

Vattsun APK Geçmişten günümüze kadar olan süreçte ebeveynler için eşsiz çözümler sunmaktayız. Ebeveyn kontrolü ve aile güvenliği alanında edindiğimiz tecrübeleri şimdi android cihazlara taşıyarak sizlere sunuyoruz.

vattsun apk hile

Güvenlik ve Gizlilik!

vattsun apk bedava indir

Vattsun gizliliğe son derece önem verir ve herhangi bir politika ihlalinde bulunmaz!

vattsun apk
vattsun apk indir

vattsun premium apk

Vattsun Size neler sunar?
Whatsapp analiz için tasarlanmış kullanışlı bir ebeveyn kontrol uygulamasıdır. Sevdiklerinizi sosyal medyanın kötü yanlarından korur. Özellikle aileler için çocuklar üzerinde tam bir güvenlik denetimi kurmayı sağlar. Çevrimiçi ve çevrimdışı durumlarda size mesaj bildirimi gönderir. Ebeveyn kontrolü sayesinde çocuklarınızın çevrimiçi hareketlerini raporlama olanağı sağlar. Sadece son görülme değil içerisinde bir çok premium özelliği barındırır. Ailenizin ve sevdiklerinizin ne kadar süre online kaldığını, en son ne zaman whatsapp kullandığını ve diğer detayları size mesaj olarak bildirir. Kalabalık aileler için çözümler sunar. Basit ve anlaşılır özel olarak hazırlanmış tablolar sunar.

vattsun takip apk

Ücretlendirme
Vattsun uygulama içi satın alma sunabilir. Fiyatlar ülkelere göre değişiklik gösterir.

vattsun mod apk

Unutmayın, Bu uygulama herhangi bir üçüncü taraf uygulaması ile ilişkili veya bağlantılı değildir. Gizlilik politikalarını ihlal etmez. Uygulamayı yükledikten sonra açılışta politikamızı inceleyerek onaylayabilirsiniz.

vattsun apk indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir