LOVOO – Bekarlar için Arkadaş

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

LOVOO: Bekarlar, Sohbetler, Buluşmalar ve Canlı Yayınlar

Civarındaki ilginç bekarlarla buluşmak istiyor ya da eğlenceli görüntülü sohbetlere doyamıyor musun? LOVOO yanında! Buluşma, flörtleşme, yeni bir arkadaş ya da aşk… Hepsi burada!

LOVOO, bir buluşma uygulamasından çok daha fazlası. Burada yeni kişilerle sohbet edebilir, çekici bekarlarla buluşabilir ve gerçek zamanlı canlı videolarla eğlenebilirsin.
Her ay gerçekleşen 35 milyon eşleşme, her şeyi açıkça ortaya koyuyor! Cesaretini toplayıp ilk adımı at.

Seni LOVOO buluşmalarına götürecek yol:
❤️ Tek bir fotoğraftan daha fazlası: Flört profilinde kişiliğini göster.
Cana yakın, samimi ve eğlenceli profil sorularımız, kendini ve kişiliğini açıklamana ve diğer kişileri daha yakından tanımana yardımcı olur. İyisi de şu ki, sohbet etme ve flörtleşme de kolaylaşır.
❤️ Günlük kişisel öneriler: Pastanın üstündeki kiraz
LOVOO’yu özel kılan şey nedir? Biz, anlamı olan eşleşmeler sunarız!
Kiraz Eşi özelliği ile sana ortak yanları paylaştığın yeni kişileri tanıtırız. Her gün yepyeni ve elle seçilmiş kiraz eşleri sunulur.
❤️ Oturduğun yerden buluşmak mı? Görüntülü sohbetle bu mümkün!
Eşleşmelerinle ilk olarak görüntülü sohbette buluşarak gerçekten uyuşup uyuşmadığınıza bakın. Canlı görüntülü sohbette iki kişi baş başa sohbet edebilir, birbirinizi tanıyabilir ve hatta birbirinize komik ve animasyonlu hediyeler gönderebilirsiniz.
❤️ Sohbet etmeye başla: Eşleşmeler, Sohbetler ve Icebreaker
Düşün; LOVOO’ya bakınıyorsun, Eşleşme oynuyorsun ve hoşuna giden birisini görüyorsun. Bu kişinin profilindeki bir şey seni çekiyor ve bir anda aklını başından alıyor. İşte Icebreaker tam olarak bu noktada devreye giriyor. Icebreaker ile aklını başından alan kişiye, onunla eşleşmeyi beklemeden, anında mesaj gönderebilirsin.
❤️ Etrafa bakın: Radara bakıp yakınındaki bekarları bul.
LOVOO radarı, o anda yakınında olan kişileri gösterir ve kim bilir… Belki de bir anda sohbet, flörtleşme ve spontane buluşmaların ortasında bulursun kendini.
❤️ Flört: Her şey tek bir yerde
Flört galerisine göz atarak seni beğenenleri ve profilini ziyaret edenleri gör. Burada Seçilmiş Kirazlarının iletişime geçme taleplerini de görebilirsin.
❤️ next|date: Buluşmanın yeni şekli
Bazen birisinin aklını başından alıp almadığını öğrenmek için birkaç saniye yeterlidir. Artık “Speed Date” için evden çıkmak zorunda olmamak ne güzel bir şey. Canlı next|date buluşmalarına girip yeni kişilerle tanışarak bir dakika içerisinde eşleşip eşleşmediğinize karar ver ve istersen bir sonraki buluşmaya geç. Buluşma ve sohbet 💯
❤️ TV’ye bin basar: LOVOO Live
LOVOO’ya doymuyor musun? O zaman Live’a uğra. Canlı yayınlarda ve canlı sohbetlerde en farklı kişiliklerle tanış. Özellikle eğlenceli olan yayıncıları sanal hediyelerle sevindir ya da kendi canlı videolarında sahneye çıkarak izleyicilerini eğlendir. Biliyor musun; burada tanışan çiftler bile var.

Basında LOVOO:
“Açıkça erkeklerden daha çok kadınların kaydolduğu uygulamalardan biri.” – Der Tagesspiegel

“2018 yılının uygulaması” – Google Playstore

“Güzel stili ve çok iyi özellikleriyle ikna edici bir uygulama.” – Cosmopolitan

“LOVOO; yeni kişilerle tanışmak isteyen, açık olan ve hayatı çok fazla ciddiye almayan kişiler için ideal bir uygulama.” – Glamour

Çok yönlü ve kapsamlı olmasıyla, klasik bir bekar pazarı ya da arkadaşlık uygulamasından çok daha fazlası. Eğlenceli buluşmalar, komik karşılaşmalar, ilgi çekici sohbetler, bir topluluk, dayanışma ve hatta büyük aşk burada seni bekliyor. LOVOO’da her şey mümkün.

Hazır mısın?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir