Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

UNO!™ artık mobil! Klasik kart oyununu mutfak masasından istediğiniz yere götürün! Şimdi yeni kurallar, dünya serisi turnuvaları, oyun modları ve çok daha fazlasıyla. İster evde, ister hareket halinde, ister bir UNO!™ emektarı olun, ister tamamen yeni olun, UNO!™'da ailedeki herkes için bir şeyler vardır. UNO!™, nerede ve ne zaman olursa olsun, aile dostu, eğlenceli ve akılda kalıcı bir kart oyunudur.

Hazır. Ayarlamak. UNO!™
– Klasik kart oyunu UNO!™ oynayın veya gerçek zamanlı maçlarda oynamak için çeşitli ev kuralları arasından seçim yapın
– Ücretsiz ödüller kazanmak ve liderlik tablolarında zirveye çıkmak için turnuvalarda ve etkinliklerde yarışın
– Arkadaşlarınızla veya ailenizle ortak olun, 2v2 modunda oynayın ve kazanmak için işbirliği yapın
– Dünyanın dört bir yanından aileniz ve arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde bağlantı kurun.

ÖZELLİKLER
Klasik Oyun Parmaklarınızın Ucunda
UNO!™'da yeni misiniz veya en sevdiğiniz kart oyununu mu oynamak istiyorsunuz? Hızlı Oynat'a dokunun ve klasik UNO!™ kurallarıyla yeni bir oyun başlatın. Yeni aylık ödüllere ve etkinliklere hazır olun!

Arkadaşlarla oynamak
Arkadaşlarınız veya ailenizle oynayın! Kendi ev kurallarınızı belirleyin ve istediğiniz gibi oynayın. UNO!™, herkesin katılmasını ücretsiz ve kolay hale getiren aile dostu bir partidir!

arkadaş ol
Bir arkadaş veya aile bulun ve 2 oyunculu takımlarda savaşa ortak olun. Diğer takımı yenmek için elinizi (veya partnerinizin) mümkün olan en kısa sürede sıfıra indirmesine yardımcı olun!

Bağlanın, Sohbet Edin, Bağırın UNO!™
Kulüplerle UNO!™'da arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve birbirinize hediyeler gönderin. Bir strateji belirleyin ve herkesten önce UNO diye bağırmayı unutmayın.

Her Seviyede Yeni Zorluklar
Ücretsiz ödüller kazanmak için dünya serisi turnuvalarında ve özel etkinliklerde yarışın. Skor tablolarında üst sıralarda yer alın ve arkadaşlarınıza ve ailenize gösteriş yapın! Sonra çarkı çevirin ve her gün ücretsiz ödüller kazanmak için şansınızı deneyin!

Vahşi Olun – Hayır, Gerçekten
Bu sınır tanımayan mod, UNO!™'nun aldığı kadar çılgın. Klasik modu unutun – ev kuralları geçerli, iki deste oyunu ve sizi jeton ustası yapmak için koyduğunuz miktarın 600 katına kadar ücretsiz kazançlar! Ama dikkatli olun, bu çılgın oyun modunda ya büyük kazanırsınız ya da eve eli boş dönersiniz! Meydan okumaya hazır mısın?

UNO!™ Espor
UNO!™ Mobil Topluluk Kupası 2023 ABD ve Kanada açıldı! ABD ve Kanada'daki oyuncular, bir yıllık aksiyon dolu yarışmalara ve tonlarca ödüle katılabilir! Bu, bir eSpor yıldızı olarak büyük olma şansın!

www.letsplayuno.com adresindeki resmi sitemizi ziyaret edin
Daha fazla güncelleme için bizi Facebook'ta takip edin: www.facebook.com/UNOnow

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir