Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Hayat giderek gelişiyor ve karmaşıklaşıyor, bu nedenle bilgiler ve kişisel telefon numaraları kaçınılmaz olarak internete sızdırılıyor. Kişisel bilgilere sızmanın birçok yolu vardır; bunlardan birine telefon numarasıyla erişilebilir.

Bu nedenle herkesin ortak psikolojisini anlayarak, kullanıcıların yukarıdaki durumu sınırlamasına destek olmak amacıyla TrueCaller adına uygun bir uygulama piyasaya sürüldü. Kullanıcıların onu kullanırken elde ettiği özellikler ve avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için TrueCaller hakkında bilgi edinelim.

TrueCaller’ı tanıtın

TrueCaller nedir?

TrueCaller, kimin aradığını belirlemek için gelen telefon numaralarını tanımlama yeteneği sayesinde kullanıcıları sahte, sinir bozucu veya kötü niyetli aramalara karşı koruyan ve uyaran bir uygulamadır.

Bu uygulama giderek daha popüler hale geliyor. Bu uygulamayı kullanmak için mobil cihazın Wifi’ye bağlı olması veya mobil veriyle çalışması gerekir. Bu uygulama, garip çağrıları, spam mesajları ve telefonunuza gönderilen sinir bozucu reklamları engellemenize yardımcı olacaktır. Ayrıca kendi engelleme listenizi de oluşturabilirsiniz.

TrueCaller ekran görüntüsü 4

TrueCaller’ı indirme talimatları

Telefonunuzda App Store veya CH Play uygulamasını açın ve TrueCaller’ı arayın. İndirdikten sonra erişime tıklayın ve bu uygulamayı kullanmaya başlayın. Daha sonra TrueCaller’da profilinizi 3 uygulama aracılığıyla oluşturmanız gerekir: Facebook, Google veya manuel olarak oluşturma.

Profili oluşturduktan sonra uygulamanın ana sayfasında tüm aramaları ve uygulamaları göreceksiniz, bu çok daha kolay yönetmenize yardımcı olacaktır.

Üstelik TrueCaller garip mesajları, santral mesajlarını ve reklamları engelleme konusunda da sizi destekler. Her gün muhtemelen bize gönderilen, hem hayatımıza müdahale eden, hem de dinlenme zamanımızı çalan pek çok tuhaf mesaj alıyoruz. Bu nedenle TrueCaller bu uygunsuz içeriği engellemek için ek özelliklere sahip olacaktır.

TrueCaller’daki özellikleri engelleme

TrueCaller kullanırken engelleme özelliğini ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz. TrueCaller, gereksiz öğeleri engellemenize ve telefondaki kabul edilemez bilgileri kaldırmanıza olanak tanır. Böylece kullanıcılara rahat, konforlu ve rahatsız edilmeyecek bir alan yaratılmış olur.

TrueCaller ekran görüntüsü 1

Ülke kodunu engelleme

Bu özellik, seçtiğiniz herhangi bir ülkedeki tüm telefon numaralarının engellenmesini içerir. Yurt dışı aramalardan çok sıkılıyorsanız TrueCaller bu süreçte size en iyi desteği verecektir.

SMS gönderene göre engelle

Belirli bir kişiden mesaj almak istemiyorsanız bu özelliği seçip kişinin adına göre engelleyebilirsiniz. Bu özellik karşı taraftan gelen mesajları görmemenize yardımcı olacak ve istediğiniz konforlu alanı yaratacaktır.

Telefon serisine göre engelle

Bu özellik, telefon numarası serisine göre engellemenizi destekler. Engellemek istediğiniz seri numarasını buraya girmeniz yeterli, bu özellik hemen devreye girecektir.

Telefon numaralarını engelle

Ve son olarak en çok kullanılan özellik telefon numarasına göre engellemedir. Kişileri olan veya olmayan numaraları en hızlı şekilde engelleyebilir ve aynı anda engellemek için birden fazla telefon numarasını seçebilirsiniz.

Seçildikten sonra özellik blok klasörümde olacak. Artık telefonunuza gönderilen bilgileri kolayca yönetebileceksiniz.

Akıllı Mesajlaşma:
– Truecaller’deki arkadaşlarınız ve ailenizle ücretsiz Sohbet
– Bilinmeyen SMS’leri otomatik tanımlayın
– İstenmeyen mesajları ve tele pazarlama SMS’lerini otomatik engelleyin
– İsme ve numara serisine göre engelleyin

Güçlü Arayıcı:
– Dünyanın en iyi Arayan Kimliği tespit işlevi, sizi arayan herkesi tespit eder
– Spamleri ve tele pazarlamacıları engelleyin
– Arama geçmişindeki bilinmeyen numaraların isimlerini görün
– Flash mesajlaşması: Arkadaşlarınızla ışık hızında konum, emoji ve durum paylaşın
– Arama geçmişini, kişileri, mesajları ve ayarları Google Drive’ye yedekleyin

Truecaller Premium – Yükselterek şunları yapabilirsiniz:
– Profilinize bakanları görün
– Profillere gizlice bakma seçeneğine erişin
– Profilinize Premium rozeti alın
– Ayda 30 kişi ekleme talebi gönderin
– Reklamları kaldırın

Truecaller Gold – En ayrıcalıklı siz olun:
– Gold Arayan Kimliği
– Yüksek öncelikli destek

Truecaller, çift SIM kartını tam olarak destekler!

———————–
Geri bildiriminiz mi var? Bizimle support@truecaller.com e-posta adresinden iletişime geçin ya da http://truecaller.com/support adresini ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir