Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

3D Aramızda oyunun bir sonraki seviyesine katılın – Super Sus: Who is the Impostor! Yerel arkadaşlarla ve dünya çapındakilerle sosyalleşmek için bağımlılık yapan ücretsiz mobil oyun, size uzay gemisinin düşmesini önlemek için mücadele eden Uzay mürettebatı olmanın eşsiz deneyimini sunarken, sahtekarlar için tek istedikleri mürettebat arkadaşlarını öldürmektir.

Super Sus başlangıçta Aramızda, Kurtadam ve Squid Game’i birleştiren popüler çevrimiçi çok oyunculu rol tabanlı oyun olacak şekilde tasarlanmıştır. Mürettebat arkadaşları oynarken sadece sahtekarlara değil aynı zamanda tarafsızlara da dikkat etmelidir. Bu rollerin kendilerine özgü kazanma koşulları ve görevleri vardır. Aydınlık ve karanlık arasındaki sınırda yürürken herkes kendisi için savaşır – bazıları öldürmek, bazıları hayatta kalmak, bazıları sadece oyun oynamak için.

Super Sus’taki eylemler, tüm oyuncuların 3 gruba ayrıldığı bir uzay gemisinde gerçekleşir – biz onlara kesirler diyoruz. Strateji kullanarak, oyuncuların farklı gruplardan başkalarına anlatmak için doğru çıkarım yapması gerekir. Yenilenen 3B modelle, sizi bir sonraki oyun düzeyine taşıyacağımızdan eminiz.

Super Sus’ta dünya çapındaki arkadaşlarınızla eşleşebilirsiniz. Klasik modu oynayın veya Dereceli’de daha fazla oyuncuya meydan okuyun! Gerçek zamanlı sesli sohbette diğer oyuncularla sohbet edin! Hayatta kalın ya da kalmayın, kendi bölgenizden veya dünyanın herhangi bir yerinden arkadaşlar edineceksiniz! Sahtekarların Uzay Ekiplerini öldürmesini önleyin. Kendi haritalarınızı ve rollerinizi tasarlamanıza izin verilen atölyede harika fikirleri de paylaşabilirsiniz!

Partilerine katılmak için dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla takım kurun! Atölyede yeni dünyalar yaratarak eğlenceyi paylaşın! Yerleşik sesli sohbet ile, Aramızda ve Aramızda aynı anda indirerek zaman ayırın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir