Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Her savaş eninde sonunda sona erecek ve son dövüşler her zaman en kanlı olanlardır.
Süper ejderhaları patronlara, çöp adama, gölge zombilere, sıfır altı ve canavar düşmanlara karşı savunmak ister misiniz? Gölge zombiler, çöp adam patron, subzero ve diğerleri gibi savaşçıların en şiddetli saldırılarıyla savaşın. Bu çubuk gölge savaşçısı dövüş oyunu, heyecan ve aksiyonla dolu.
Çubuk kahramanlarla savaşabilir, dövüş becerilerinizi geliştirebilir, kötülükle savaşabilir ve evreni koruyabilirsiniz. Bu ninja oyunu, diğer evren savaşçılarına karşı savaşabileceğiniz ve çeşitli başka oyunlar oynayabileceğiniz Google Play’de mevcuttur.

Nasıl Oynanır?
Stickman Pirates Fight oynamak için yapmanız gereken tek şey kaçmak, zıplamak ve bir mega sopa savaşçısı süper kahraman olmak ve işgalcilere karşı savaşmak için gücünüzü artırmak. Kontroller basit ama etkilidir ve herkesin anlaması kolaydır. Gölgelerde saklanan tüm izinsiz girenleri yok etmek için en güçlü top atış tekniğinizi kullanın.

ÖZELLİKLER
Çeşitli oyun modları arasından seçim yapabilir, oyun oynayarak en sevdiğiniz karakterleri kolayca açabilir ve kendi fikirlerinizi kullanarak kolayca bir karakter tasarlayabilirsiniz.
🚩Arena modu: Çöp Adam Korsanları Dövüşü, klasik savaş moduna ek olarak ek takım dövüşü modları ekler. En güçlü takımı belirlemek ve en büyük ödülleri kimin alacağını belirlemek için turnuvaya oyunlar da eklenebilir.
🚩Hikaye modu: Dikkatlice planlanmış ve mantıklı bir şekilde sizi dinginlikten doruğa kadar bir dizi duygudan geçirir. Ana hedefiniz, seçtiğiniz karakteri olabildiğince geliştirmek olacak çünkü hikaye sizi tamamen onların dünyasına çekecek. Arsa, ne kadar geç olursa sizi şaşırtacak ve büyüleyecek.
🚩Turnuva modu: En iyi takımlar birbirleriyle yarışacak. Galip gelen takım bir ödül alacak ve arena altın tahtasında takdir edilecektir.
Peki, Stickman Pirates Fight’ta en iyi çöp adam savaşçısı olacak kadar güçlü müsünüz? Şimdi oyunu indirin ve savaşa devam edin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir