Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Rate this post

Hiç havalı bir neon araba sürücüsü olmayı hayal ettin mi? Fütüristik ve özel otomobillerle ilgili şovları izlemeyi seviyor musunuz? O zaman kendi profesyonel garajınızda neon arabaları toplamanın zamanı geldi! Yarış arabalarının olduğu bu oyun sizin için harika bir seçim! Yeni havalı model elde etmek için 2 arabayı birleştirin. Para kazanmak için neon arabaların sihirli arenada yarışmasına izin verin. Daha hızlı para kazanmak için süper hızı etkinleştirin. Küçük arabalardan hangisi favoriniz oluyor? Hepsini toplayın ve neon araba imparatorluğunun yeni araba kahramanı olun.

Sizin için iyi bir ipucu var – yarış ustası olmak istiyorsanız, öfkeli arabalarınızı çok hızlı bir şekilde yükseltmeniz gerekiyor. Bu maceraya yarışçı kral olarak başlayın ve en hızlı oyuncak arabayı alın. Hangi küçük araba daha hızlı? Muhtemelen 95 numara. Arabanızın garajına almak için acele edin. Gizemli kutuları açmayı unutmayın – içlerinde birçok araba kahramanı bulabilirsiniz. En sevileni polis arabasıdır.

Fütüristik ve özel otomobillerle ilgili şovları izlemeyi seviyor musunuz? Bu oyunda birçok oyuncak arabaya sahip olabilirsiniz.Neon Arabayı Birleştir rahatlatıcı bir birleşme oyunudur. Basit araba oyununun keyfini çıkarın, tüm süper arabaları toplayın ve birleştirin. Sizi meşgul tutan ve gevşemenize yardımcı olan eğlenceli ve tatmin edici bir oyun. Usta olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Neon Araba özelliklerini birleştir
▶ Herkes için kolay oyun – tek parmakla kontrol
▶ Yeni modeli garajınıza almak için 2 arabayı birleştirin
▶ Öfkeli arabalarınızın yarışmasına ve para kazanmasına izin verin
▶ Birçok farklı türde koleksiyon yarış arabası
▶ Rahatlayın ve tüm stresinizi azaltın
▶ Boşta Araba Birleşmesi

Para kazanmak için araba satın alın, birleştirin ve yarış pistini yönetin. Yeni garaj yuvalarının kilidini açın ve genişletin. Araba toplamayı ve araba imparatorluğu kurmayı unutmayın. Etkinliklerin tadını çıkarın: kamyonlar, tanklar veya uçak birleştirme.

Bu araba birleşmesini oynayın – şimdi ücretsiz katılın.

Noxgames 2020 / 2021

Gerekli Bağlantıları

¿Cómo instalar Merge Neon Car: Idle Car Merge APK?

1. Toca el archivo Merge Neon Car: Idle Car Merge APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir