Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Call of Duty®: Warzone™ Mobile mobildeki en kapsamlı Battle Royale deneyimi ile Call of Duty® serisinin yeni çağına start veriyor! Call of Duty: Warzone'daki silahlı çatışmalar, hareket kabiliyeti ve araçlar ile gözler önüne serilen muhteşem kapışmaları; operatörleri, silahları ve haritaları da kapsayan özgün içerikleri ve mobil karşılaşmalarda 120'ye varan gerçek oyuncu sayısıyla Call of Duty: Warzone Mobile, mobil cihazlardaki Battle Royale deneyimini kökten değiştirmeye geliyor! Yeni Call of Duty 2.0 teknolojisiyle güçlendirilen Call of Duty: Warzone Mobile ile tüm platformlarda arkadaşlar ve sohbet kanalları gibi sosyal özellikler, Deneyim Puanı, silah envanterleri ve hatta Savaş Bileti paylaşımını da içeren tam etkileşimli bir Call of Duty deneyimi oyuncuları bekliyor. Mobil cihaz ekranlarındaki en iyi deneyimi sunmak üzere tasarlanan Call of Duty: Warzone Mobile, mobil platforma özel etkinlikler, oyun listeleri ve içeriklerin yanı sıra hem tecrübeli hem de acemi oyunculara özel kapsamlı ve kişiselleştirilebilir kontrollerle geliyor.

HEMEN ÖN KAYIT YAPTIR
M4 – Baş İblis, X12 – Cehennem Prensi ve Ghost – Hükümlü Silah Taslaklarının sahibi ol. Bu göz alıcı taslak ile tam otomatik M4 Taarruz Tüfeğinin tüm potansiyelini ortaya çıkar! Cehennem Prensi Kamuflajı ile donatılmış X12 Yarı Otomatik Tabanca ile teçhizatını tamamla! Karanlık Dost Amblemi ile Oyuncu kimliğini süsle ve Düşman Ateşi Vinili ile silahını kişiselleştir! Hemen ön kayıt yaptır ve lansmanda tüm bu ödüllerin sahibi ol!

CALL OF DUTY: WARZONE, MOBİL CİHAZINDA
Birinci sınıf grafikler ve rahat kontroller ile özgün bir Call of Duty deneyimi sunan Call of Duty Warzone Mobile, mobil oyuncular için tasarlandı ve hareket kabiliyetinden, nişan almaya, silah kullanımından fizik motoruna, animasyonlara ve seslere kadar her unsuruyla oyuncuların bir Call of Duty oyunundan beklediği üstün hassasiyeti, özgünlüğü ve performansı sunacak şekilde optimize edildi.

TEKRAR VERDANSK'TA CEPHEYE KOŞ
Oyuncuların en sevdiği Battle Royale haritası geri dönüyor! Stadyumun tepesinden çatışmayı kuş bakışı izleyebilir, Baraj bölgesindeki donmuş savaş alanında kapışabilir veya Gulag düellosunda sağ kalarak ikinci bir şans elde edebilirsin!

PAYLAŞIMLI İLERLEME
Savaş Biletinde ilerle, Deneyim Puanı kazan ve Call of Duty®: Modern Warfare® II'dekiyle aynı birçok teçhizattan faydalan! Silah Atölyesinde özenle oluşturabileceğin birçok silah ve en sevdiğin Operatörler lansmanla birlikte erişime açılacak!

DAHA ÇOK OYUNCU, DAHA ÇETİN REKABET
Call of Duty: Warzone Mobile maçlarında mobil Battle Royale oyunlarında görebileceğin en yüksek oyuncu sayısı destekleniyor!

ÖN KAYIT ŞARTLARI VE KOŞULLARI
Call of Duty®: Warzone™ Mobile için ön kayıtlar 15 Eylül 2022 itibarıyla Google Play üzerinden gerçekleştirilebilir olacaktır. Ön kayıt ödülleri dünya genelinde lansmanla kullanılabilir olacaktır. Ayrıntılı bilgi için www.callofduty.com/warzonemobile adresini ziyaret edin. Kesin lansman tarihi, ödüller ve platform mevcudiyeti gelecekte değişebilir. Lansmanın ardından mevcut olacak ödüller toplam ön kayıt ve ön sipariş sayısına göre belirlenecektir. Uygulanabilir ülkelerde Şartlar ve Koşullar geçerli ve yürürlüktedir. Yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir. İnternet bağlantısı gereklidir. © 2022 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, MODERN WARFARE, CALL OF DUTY WARZONE ve WARZONE; Activision Publishing, Inc. şirketinin ticari markalarıdır. Google Play, Google LLC. şirketinin ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir