Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Selam! Karşınızda Buddy, çocukların eğitici sanal İngilizce öğretmeni!
Çocuklar Buddy ile oyun oynarken, farkında bile olmadan İngilizce konuşmayı, kelime hazinesi geliştirme, 1500’den fazla kelime ve kalıbı söylemeyi öğrenirler! İşin ilginç tarafı, çocuklarla oynarken, Buddy de öğrenmeye devam eder, Buddy’nin alfabe, kelime hazinesi ve eğitsel yetileri gelişmeye, video tabanlı alıştırmalar gibi yeniliklerle devam eder.

Ücretli bir uygulamadır

Buddy ile bir özel ders ücretine, bir ay boyunca pratik yapmak mümkündür. Şimdi üyelik satın al ve Buddy.ai tüm içeriğiyle senin olsun.

Buddy, sorunsuz bir İngilizce öğrenme deneyimi sağlar

Çocuğunuz robot Buddy ile öğretmen oyunu oynarken farkında bile olmadan akıcı bir İngilizceye sahip olabilir. Buddy hiç hasta olmaz, geç kalmaz ve çocuğunuza okul öncesi İngilizce eğitim için her zaman hazırdır.

Buddy sizi ve çocuğunuzu anlar

Buddy çocuğunuzun ana dilinde ve İngilizce konuşur. Okul öncesi eğitici oyunu Buddy’i geliştiren yazılımcılarımız, Buddy’nin çocukların konuşmasını anlamasının ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyorlar. Buddy çocuğunuzun telaffuzunu dinler ve eğer gerekiyorsa düzeltir, İngilizce kelime öğrenme fırsatı sunar ve böylece çocuğunuz ana dili İngilizce olanlarla kolayca anlaşabilir. Çocuklar eğitsel zeka oyunu ve sanal öğretmenle İngilizce öğrenmeye 3 yaşından itibaren başlayabilirler, ancak en verimli öğrenme dönemi 5 ve 10 yaşları arasındadır.

Buddy’nin ana dili İngilizcedir

Buddy Silikon Vadisi’nin kalbinde doğmuş yabancı dil öğreten bir Amerikalı’dır. Eğitici çocuk oyunu öğretmeni Buddy ile karşılaştırıldığında, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle ders yapmak çok daha pahalıdır. Buddy ile ingilizce kelime öğren.

Buddy de çocuğunuzla birlikte öğrenmeye devam eder

Buddy hafızasındaki İngilizce sözlük sayesinde 14 başlık altındaki 1500’den fazla kelime ve kalıbı çocuğunuzla tekrarlarken, kendisini de yeni kelimeler ve eğitsel yetilerle geliştirmeye devam eder.

Buddy bildiklerini en iyi eğitmenlerden öğrenir

Buddy’nin okul öncesi İngilizce dersleri, İngilizce eğitiminde onlarca yıllık deneyime sahip, Öğrenme Psikolojisi ve Eğitim Bilimleri alanında doktoralı eğitmenler tarafından tasarlanır.

Buddy Sizin Dilinizde Konuşuyor

Çocuklarla kendi dilinde konuşabilen Buddy, şu anda Türkçe’nin yanısıra İspanyolca, Rusça ve Lehce üzerinden de İngilizce öğretiyor. Buddy çocuklarınızla kendi dillerinde konuşarak İngilizce öğrenmelerini sağlıyor. Çocuklar İngilizce kelimelerin en doğru telaffuzunu Buddy ile oynayarak öğrenirken bir yandan da eğleniyorlar.

Buddy son teknoloji ürünüdür!

Robot oyunu Buddy Uygulaması, Londra’daki 2020 Küresel Eğitim Teknolojileri – İnovatif Startup Büyük Ödülü ve 2019 EdCrunch GESA (Global Edtech Startup Awards) ödülünü kazanmıştır.
Ayrıca, 2019 Startup World Cup finalisti ve 2019 Voice Summit, “En iyi eğitim deneyimi” ödülüne aday olmuştur.

Çocuğunuzun kendi kendine ve eğlenerek İngilizce konuşmayı öğrenmesi için uygulamayı indirin ve Buddy ile İngilizce öğrenmeye hemen başlayın!

Daha fazla bilgi: https://buddy.ai
Sorularınız için: support@mybuddy.ai

Hizmet Koşulları:

Buddy uygulamasının güncel üyelik ücreti bulunduğunuz ülkenin para birimine ve döviz kurlarına göre değişim gösterebilir. Satın alma işlemini onayladığınız zaman, ödeme hesabınız üzerinden yapılır. Bu üyelik döneminin sona ermesine 24 saat kaldığında ise yeni dönem ücretiniz hesabınıza yansıtılacaktır.
Üyelik ayarlarınızı dilediğinizde değiştirebilirsiniz. Otomatik yenilemeyi satın alma işleminden sonra Hesap ayarları bölümünden kapatmak mümkündür. Ücretsiz deneme süresinden kullanılmayan haklarınız kaldıysa, ücretli üyelik satın alımlarında kaybedebilmektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen Hizmet Sözleşmemizi inceleyiniz: https://buddy.ai/en/terms

Gizlilik Politikamız için: https://buddy.ai/en/privacy

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir